| Iunix a întrebat:

Cand si cum se instaleaza draiverele pentru leptopul Acer Aspire? Adica se instaleaza inainte de formatare,in timp ce instalezi Windows-ul sau dupa? Si cum se instaleaza, adica bagi CD-ul cu draivere si ii dai restart la PC sau cum?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Dupa instalarea windows-ului bagi cd-ul cu drivere si dai : Instal sau ce scrie acolo... apoi urmezi pasii care ti-i cere! Bafta!

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pai uite niste sfaturi.
Sfatul 1. Ambaleaza frumos laptop-ul.
2. Il legi bine bine sa nu il fure cineva.
3. Inveti sa scrii 'leptopul'.
3.1: inveti sa scrii si 'draivere?'.
4. Mergi la cineva care da lectii de instalare drivere inainte de instalarea os-ului.

| K0sti a răspuns:

Bagi CD-ul cu drivere, stingi calculatorul si astepti! Intre timp pui mana si citesti cum se instaleaza niste amarate de drivere!