| Cosminel25 a întrebat:

cand vreau să instalez orice program, spune Error:ShellExecuteEx 2, cum scap de ea, spuneti-mi va rog? Nu merge instalat niciun program, de cat sa il descarc.
Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Daca nu te lasa niciun program, atunci singurul lucru pe care il poti face e sa repari Windows-ul (nu sa-l instalezi din nou). Folosesti, DVD-ul sau stik-ul dupa care l-ai instalat si folosesti functia "repair".

8 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Fa click dreapta pe fisierul executabil si alegi "run as administrator".

| Cosminel25 explică (pentru horia2012):

Nici asa nu merge spune, Windows cannot find C:/Users/Windows7/Downloads/SteamSetup etc

| horia2012 a răspuns (pentru Cosminel25):

Incearca si ruleaza fisierul instal direct de pe net (nu-l mai descarca).
Dt-te pe syeam si cand vrei sa-l instalezi, alegi "run".

| Cosminel25 explică (pentru horia2012):

Nu găsesc, deja instalat pe net, ai o solutie mai bună, dacă merge dau fundă!
Mai dă-mi soluții.

| horia2012 a răspuns (pentru Cosminel25):

Cum nu merge, eu l-am instalat. Te duci aici:
http://store.steampowered.com/about/?l=romanian
Te duci pe instaleaza si alegi "run".

| Cosminel25 explică (pentru horia2012):

Pai nu vreau să instalez steam vreau sa instalez mai multe, dar nu pot ShellExecuteEx 2 error, si windows cannot find c users download. instalarea
Am dat doar un exemplu la steam nu ma lasa sa instalez nimic niciun program ce pot face?

| horia2012 a răspuns (pentru Cosminel25):

Daca nu te lasa niciun program, atunci singurul lucru pe care il poti face e sa repari Windows-ul (nu sa-l instalezi din nou). Folosesti, DVD-ul sau stik-ul dupa care l-ai instalat si folosesti functia "repair".

| lag007 a răspuns:

Tu vorbesti de un program java?

| lag007 a răspuns:

Sau schimba data LA cmos