| AndruP a întrebat:

Cand vreau sa instalez Resident Evil 5 imi apare aceasta eroare: This installation package could not be opened. Contact the application vendor to verify that this is a valid Windows Installer package. Cum as putea rezolva problema asta? Mentionez ca am Windows XP SP3. FUNDA.

1 răspuns:
| robert2double a răspuns:

Nu conteaza ce Windows ai!:D
Acum sa iti spun de ce nu iti merge jocul:Banuiesc ca nu ai jocul pe CD-ul original, iar asta inseamna ca jocul e piratat, deci iti trebuie crack.Crack-ul il poti face cu Deamon Tools(se descarca usor de pe internet).Ca sa te convingi ca jocul are crack, intra in folderul unde ai pus jocul, si daca am dreptate iti fa aparea un folder intitulat,, Crack".
Eu nu iti pot explica cum se foloseste Deamon Tools, asa ca iti voi lasa un link:http://www.youtube.com/watch?v=yLh_hnx048o
(Nu este video-ul meu)
este probabil sa iti ceara si un keycod, pe care il poti cauta de asemenea pe Internet.
Bafta in continuare!