| ElGreco88 a întrebat:

Care credeti ca este mai bun : - Sony Xperia miro
Sau
-Samsung GALAXY mini2

Multumesc!

6 răspunsuri:
| 000MadMAX000 a răspuns:

Sony,are o camera mai buna, si mai multe functii, si arata si mai bine, are un ecran mult mai bun LED-LCD cu un contrast mai bun si o gama de culori mai mare decat Mini 2.

| bassmusic a răspuns:

Samsung GALAXY mini2 pentru ca este mai rezistent/performant

| yonutz63991 a răspuns:

Eu o sa imi dau mini 2 pentru un Sony xperia miro...Sincer,mini 2 nu face poze bune, mi-a cazut odata si s-a facut...Jocurile crapaNu isi merita banii.Eu asa as zice.

| euu33 a răspuns:

Eu am Samsung galaxy mini 2 si nu e cine stie ce.

| kristinne a răspuns:

Samsung GALAXY mini2

| Acuarella a răspuns:

Sony Xperia Miro! Este foarte performant si are camera cu blit si pe fata si pe spate. Eu il am si il recomand tuturor happy