| WeAreSmart a întrebat:

care e cel mai bun antivirus:
Bitdefender, ESET, Avira sau Avast?
eu folosesc la moment Bitdefender total security 2013.
Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Anonymous989 a răspuns:

Salut! Eu am folosit multe antivirusuri si iti zic sa ramai la bitdefender sau kaspersky. Sa nu folosesti niciodata avast ca nu e bun de nimic. Cu avastul la scanare nu mi-a gasit niciun virus! Am bagat dupa aia nod 32 antivirus 6 si la scanare mi-a gasit 58 parca happy. Avira nu e prea bun, avastul vai da capul lui, estetul foarte bun iar bitdefender cel mai bun. Eu am acum kaspersky iar calculatorul se misca perfect cu el. Am incercat si eu bitdefender dar pc-ul imi mergea greu si nu degeaba se zice ca mananca o gramada de resuerse. Eu zic sa ramai la acesta daca ai pc bun si iti merge bine. Acum avem cu ce sa ne mandrim in toata lumea, cu bitdefender happy. Funda please

11 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Anul trecut Bitdefender a fost declarat cel mai bun program antivirus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ESET,un antivirus foarte bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Antivirusul AVAST este cel mai bun, eu îl am şi sunt chiar foarte mulţumită de el.
Te pup!

| pozeanimate a răspuns:

Software security policy ☝
antivirus ☟

| WeAreSmart explică (pentru pozeanimate):

Tu pe acesta il ai? nu am gasit asa antivirus pe net happy

| Violente a răspuns:

Folosesc ESET de circa 5 ani și nu m-a dezamăgit niciodată.

Dacă ai nevoie de licență, mă contactezi prin mesaj privat.

| charleslouboutin a răspuns:

Orice antivirus este complet inutil, deci intrebarea este la randul ei, degeaba. Dar daca vrei tu sa ai un antivirus..asa ca o superstitie, ramai pe bitdefender.

| Ƨirenia a răspuns:

Eu zic Eset. Il am si eu.

| Zamfira2sweet a răspuns:

Bitdefender Total Security 2017 cu Licenta Gratis: http://www.mocasoft.ro/download-bitdefender-total-security-licenta-gratis/
promotie!

| Taiger a răspuns:

Eu zic ca, Kaspersky PURE 3.0 este cel mai bun antivirus pana acum pentru ca am incercat i Bitdefender total security 2013 si imi merge in reluare PC-ul si chiar daca este sigur bitdefender-ul este si foarte rau.

| Gabriel_Cosmin_1988 a răspuns:

Bitdefender este cel mai bun dar Avast este cel mai bun antivirus gratis.
daca ai Bitdefender e foart bine! Bitdefender si Karspersky sunt cele mai bune