| BogdanAlex1997 a întrebat:

Care e treaba cu PC-ul acesta? Doar design-ul difera fata de cele de la noi? Ii lipseste ceva de e la pretul acesa? E bun pentru gaming? https://www.alibaba.com/......86543.html

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Are de toate, e chiar bine dotat. Dar ma pun pe gânduri astea

- Place of Origin: Guangdong, China (Mainland)
- Brand Name: BBEN

| mihai69 a răspuns:

Da, îi lipsește: TVA și garanție.
Dacă e ca în descriere, ar merge și pentru gaming.

| gabicoo a răspuns:

Aparent arata foarte bine. Totul e frumos in ofreta. Nu stiu ce sa zic.
sad
Totusi daca vrei sa cumperi de pe Alibaba o faci pe riscul tau.
Sansele sunt 50℅ sa dai lovitura 50℅ sa te alegi cu o țeapa.