| iwantananswer a întrebat:

care este cel mai bun program de montare editare video?

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Nu exista "cel mai bun"; conteaza ce iti ofera tie avantaje; After Effects, Sony Vegas sunt printre cele mai folosite dar nu inseamna ca sunt "cele mai bune".

| iwantananswer explică (pentru CM7YRE):

Programele de la Adobe se gasesc doar online, si trebuie sa le platesi lunar?

| CM7YRE a răspuns (pentru iwantananswer):

Unele da, altele nu; dar poti sa utilizezi si alte "surse" sa le obtii, daca nu le utilizezi in mod comercial. Sau iti poti lua licenta pe 1 an. Depinde ce si cum ai nevoie.

3 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Adobe Premiere și Pinnacle Studio mi-au placut mie.