| DonGiani a întrebat:

Care este diferența între o aplicație crack pe Android și una care o cumperi după google play? Vad ca ele funcționează la fel și google play o recunoaște ca fiind originală

4 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

E o diferenta mare, chiar daca e recunoscuta de catre google play, aceasta nu e optimizata ca una ce a fost cumparata, nu crackuita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand "pe care". In al doilea rand, nici o diferenta. Exista site-uri gen REVDL care ofera aplicatii gratuite. Unele pe care in magazin play le cumperi cu bani reali. Eu folosesc numai aplicatii descarcate de pe alte site-uri. Pana si candy crush am cu hack si Real Racing. Si Es file fisiere PRO in magazin play cumperi cu bani. Eu am luat gratis. Tine minte ca nu toate functioneaza. Sper ex. Gameloft nu te lasa sa intri. Asta ce tine de jocuri.

| DonGiani explică (pentru anonim_4396):

Exact. Mie îmi funcționează foarte bine.

| Kreisegger a răspuns:

Salutare,crackul este sau sunt niste fisiere sau fisier, care pacaleste jocul ca si cum ar fi fost cumparat sau achizitionat si ii permite sa functioneze ca si o aplicatie normala, de obicei crackul este folosit doar la aplicatiile priatate.Crackul pentru aplicatii pacaleste telefonul, iar telefonul pacaleste Google Play