| Jipa95 a răspuns:

Comparand viteza de scriere / citire, cel Samsung este mult mai bun, du-te catre el.

| costeaboy explică (pentru Jipa95):

Dar calitatea? si de ce la transcend spune ca e recomandat gamingului dar la Samsung nu e recomandat gamingului?

| Jipa95 a răspuns (pentru costeaboy):

Recomandat in gaming? laughing comparand vitezele celor 2 ssd-uri, eu zic ca tot cel Samsung e mai bun in gaming. Ca se incalzeste cu 2-3 grade celsius mai tare cel Samsung decat cel transcend, asta-i altceva.

| costeaboy explică (pentru Jipa95):

Deci pe care sa il aleg?

| Jipa95 a răspuns (pentru costeaboy):

Samsung, fara ezitare.

| costeaboy explică (pentru Jipa95):

Ok,multumesc!