| Daian_9749 a întrebat:

Care stie cum se schimba numele la facebook?

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| AnonimLove_6167 a răspuns:

Mergi la "Contul meu", selectezi "Setările contului (Account Setting)" iar acolo poţi modifica la "Nume" (prenumele şi numele de familie). Este relativ simplu.

| Nobody_8784 a răspuns:

Dai la contul meu apoi la setarile contului apoi numele tau real scrii ce nume vrei si salveziwinking funda?batting eyelashes

| D_2642 a răspuns:

Hi,
pentru a`ti schimba numele pe facebook, trebuie sa dai clik pe "Contul meu" (in coltul din dreapta de pe pagina ta facebook) si apoi dai click pe Setarile contului si intri la Nume. Bafta!
Funda?batting eyelashes