| anonim_4396 a întrebat:

Care telefon este mai bun din punct de vedere al camerei dintre Iphone 8 si Samsung S9? Dar in ceea ce priveste celelalte aspecte?

3 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Compara singur:
https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8573&idPhone2=8966

insa eu nu mi-as lua niciodata Apple
prea multe IMBECILITATI de gen "litoralul romanesc"
adica ORICE RAHAT SERVIM, TOT VIN OAMENI CARE CUMPARA, ORICUM SI ORICE AR FI

ultimul RAHAT pe care l-am experimentat PERSONAL de la Apple a fost ieri, cand pe iPad-ul meu air (1) NU am putut sa fac update de la iOS 12.4.0 la 12.4.1 pe 4g din cauza ca "nu poate face download" de 66.4M
(era gray, nu puteam apasa pe buton) pentru CA APPLE STIE MULT MAI BINE DECAT MINE CE POT SA FAC SI CE NU PE 4G-UL MEU (AL MEU, NU A LUI APPLE) asa ca 66.4M E MULT PREA MULT, SI NU AM DREPTUL SA IMI CONSUM PROPRIA BANDA DE 4G
cu alte cuvinte SUNT PREA MIC SI PROST SA IAU DECIZII, DECI APPLE ARE **DREPTUL** SA IA DECIZII IN LOCUL MEU si sa ma forteze

HAI SICTIR APPLE!

| Goete a răspuns:

Mai bun pentru ce?
Tu stii ce asteptari ai de la un telefon si faptul ca e mai bun dar tu nu folosesti aspectele in care e mai bun, e risipire de bani

| Ineys a răspuns:

Compari un telefon din 2018 cu unul din 2019.
S9 clar castigator la toate capitolele.