| alin_9439 a întrebat:

Cat ar costa sa inlocuiesc sticla de la iPhone 5? Tin sa spun ca e crapata doar sticla in rest telefonul merge perfect, fara nicio problema.

Răspuns Câştigător
| Şaptepăcate a răspuns:

Nu poti decat cu dispaly cu tot.
eu am cumparat la 4 cu 150 si nu am avut probleme de pe http://www.gsmnet.ro
la 5 vad ce e 200 si ceva + 50 lei montajul.Nu merita sa te chinui tu pentru ca ai nevoie de surubelnite speciale care sunt vreo 30 lei

3 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

E 300 lei cu tot cu montaj, dar mai bine o cumperi tu si o pui. Scoti suruburile si scoti sticla cu o ventuza.

| RobertMoon a răspuns:

30 lei costa sticla am apasat de 2 ori 0 big grin

| alin_9439 explică (pentru RobertMoon):

30 lei e scticla? nu cumva aia era sticla de protectie?