| FulgerInfinite a întrebat:

Cat ar insemna o baterie externa Orange power up 4g? Ma refer la cat dureaza si cat la suta incarca?

Răspuns Câştigător
| Sociopatul a răspuns:

Cand se incarca, LED-ul e rosu aprins, cand e incarcata, se stinge LED-ul complet. Cand incarca un dispozitiv, LED-ul e albastru. Nu are indicator al gradului de incarcare.
Capacitate 2000mAh, 1A output, cablu de 25cm, moale, perfect portabil. Vine in patru culori, eu am turcoaz. E de apreciat ca se poate schimba cu alta incarcata in Orange Shop, desi e necesar CI-ul pentru asta.

| FulgerInfinite explică (pentru Sociopatul):

Da dar poate incarca un telefon Huawei P9 Lite 2017 Complet?

2 răspunsuri:
| xSega a răspuns:

Are 2000mah deci ar trebui să îți încarce telefonul o data sau aproape 100℅ depinde ce baterie ai tu la telefon