| Christoo a întrebat:

Cat costa sa decodezi un telefon de pe reteaua Vodafone?

Răspuns Câştigător
| MihaiGe a răspuns:

Costa maxim la un telefon cu touch 50 lei la unul fara costa maxim 43 lei.
Bafta!

9 răspunsuri:
| Flaviucu a răspuns:

Buna,
Depinde ce telefon.

| Christoo explică (pentru Flaviucu):

Nokia E72.

| Flaviucu a răspuns (pentru Christoo):

Eu zic sa nu mai dai banii si sa icnerci sa il decodezi aici http://allgsmunlock.com/services iti ia ceva timp dar faci economii. PS decodatul costa in jur de 50 de lei.

| axe_3495 a răspuns:

Cred ca la un dealer-ul autorizat ( in jur de 100 de lei) iar la un GSM in jur de 40-60 lei).

| ReVeRs a răspuns:

Pana in 50 de lei depinde ce model este. daca imi zici modelul iti zic cat te va costa

| ElFenomeno a răspuns:

Costa maxim la un telefon cu touch 50 lei la unul fara costa maxim 43 lei.
Bafta!

| DeliaDaniela a răspuns (pentru ReVeRs):

La un Vodafone 455 cam cat ar lua, daca stii? :d

| Mariana_Dorneanu_1983 a răspuns:

Allview x3 soult lite

| Sariu_Alina_1993 a răspuns (pentru Flaviucu):

IPhone 5?