| EmiliaSd88 a întrebat:

cat credeti ca o sa coste telefonul asta http://www.emag.ro/......ES0B0BBBM/ la black fiday?

2 răspunsuri:
| costy20 a răspuns:

1 nu mai este in stoc si 2 daca o sal puna pe stoc pretul la black friday va fi 858. majoritatea firmelor pacalesc, crescand pretul inainte si pe urma ieftinindul

| Vvistula a răspuns:

Nu fac reduceri mai marei de 20 30 de lei la eMAG, de obicei maresc preturile inainte de black friday si apoi le scad si spun ca au facut reduceri. prostie, du-te pe shopmania si cauta acolo telefonul pe care il doresti si vezi cele mai bune oferte, si eu sunt in aceeasi situatie astept de vara trecuta sa se ieftineasca un telefon si inca nu am avut noroc.