| vladehg a întrebat:

Cat de usor poate fi folosit un Samsung Galaxy Note, adica intra in buzunar, il pot folosi cu o singura mana? As dori sa imi impartasiti din experienta voastra. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| AndreyCostesq a răspuns:

Te referi la un Note I sau Note III?

| 3riplegeo a răspuns:

Galaxy note e cel mai tare, acum depinde de care dispui, 1, 2 sau 3 laughing toate sunt tari, intra in buzunar mai mare, nu prea poti sa-l manevrezi cu o mana doar daca o ai mai mare, poti dar greu. Oricum displayul face tot