| Rauldenis a întrebat:

Cate procese e normal sa am pe PC adica momentam am 80 ( recunosc am ceva chestii in el ) dar un prieten a vazut cate procese am ( si ce fel ) si crede ca sunt ceva gen KEYLOGGER-e ..mda nu ma pricep deloc happy

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Nu ai multe, ci foarte multe. Descarca asta si fa o curatenie si optimizare cu el:
http://www.softpedia.com/......ctor.shtml
Normal-dupa ce instalezi Windows-ul, curat prin bootare, te duci la procese, faci un "print screen" si acelea sunt.

| DrTrxTr115 a răspuns:

E cam la limita dar merge.