| poterake19 a întrebat:

Salut TPU,caut si eu o persoana sa imi gaseasca o adresa ip al unui canal de YT/skype.M-a suparat cineva si vreau sa stiu de unde e, mersi!

16 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si la ce spanac te ajuta IP? sau te crezi prin filmele cu hackeri ca vine unul da 3-4 comenzi si in 2 minute isi spune unde sta respectivul care te a enervat?

| poterake19 explică (pentru suntserios):

Ma refeream la un oras ceva, nu adresa bloc etc.

| suntserios a răspuns (pentru poterake19):

Asa si, daca afli orasul ce faci pe urma?
bati la toate usile sa il intrebi care a avut IP ala la un moment dat? Sau nu ai gandito atat de departe?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

/ copil retardat de 11 ani chiar aici /

Esti amuzant. big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Apropo /* */ si iese comment ca in limbajele cu sintaxa de C

| MoonWolf a răspuns (pentru anonim_4396):

Serios acum, ei chiar cred ca ''Hacker-itul'' e atat de usor? Si serios acum, ce persoana care are cunostintele necesare sa faca chestii de genu', si-ar pierde timpul' pentru o chestie la care nu ii iese nici-un profit.

| poterake19 explică (pentru anonim_4396):

Te a bagat cineva in seama ma?

| anonim_4396 a răspuns (pentru MoonWolf):

Exact.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Prefer //
winking

| anonim_4396 a răspuns (pentru poterake19):

Oricine de pe acest site poate raspunde la intrebarea ta, avand in vedere ca tu ai postat intrebarea pe acest site, ne-ai bagat "pe toti in seama".

| poterake19 explică (pentru anonim_4396):

Răsimea ma tii vorbesti cu cine iti permite asa, nu stiu care dintre noi e minor.

| poterake19 explică (pentru MoonWolf):

Doar am intrebat mai asta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru poterake19):

Am intels de prima data, nu trebuia sa imi zici de 2 ori ca esti idiot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iei IP-ul si nu faci nimic cu el. Google it: Skype IP resolver.

| poterake19 explică (pentru anonim_4396):

Deci merge sau nu merge.

| UnrealGraphicsGamer0110011 a răspuns:

Mama cata inteligenta pe aici...laughing doar un cuvant: sarcasm.