| LooKaTSkuarydzZ a întrebat:

Caut un mic sponsor...Nu cer bani sau alte lucruri doar niste reclama la canalul de YouTube /user/skuarydzgaming.Cer sa sponsorul sa fie cat de cat cunoscut.Am 12 ani si canalul e nou.Pe el vor aparea tutoriale (Photoshop,Camtasia Studio etc.) Gameplay`uri (Cs,Metin2, Minecraft etc.) cat si vloguri!
Cine vrea sa facem un mic parteneriat, si sa`mi ofere o mica sponsorizare (voi ajuta si eu in viitor) add gabrielmuresan99 (Y! M) sau gaby.muresan3 (Skype).

4 răspunsuri:
| M2RoL a răspuns:

Salut!
Nu o sa va vina sa credeti ce am gasit!
Am gasit CEL MAI BUN HACK PENTRU METIN2RO: http://m2rol.besaba.com/
Incearca-l si tu, nu vei regreta!

| LooKaTSkuarydzZ explică (pentru M2RoL):

Serios?straight face Mda

| rarress a răspuns:

Http://www.mt2underworld.ro/ cel mai tare server de metin2 DIN LUME : STAFF MATUR, PLAYERI PRIETENOSI / RATE :Experienţă : 300%
Drop Yang : 300%
Drop Iteme : 200%
Fierar: Normala

| CH_Gaby_2000 a răspuns:

Nice! I just got a Minecraft card code for FREE! :D http://freeminecraft.cc