| Andrei260 a întrebat:

ce aplicatie folosesc youtuberii ca sa-si filmeze calculatorul

Răspuns Câştigător
| AlexAleex a răspuns:

Fraps,Hypercam sau CamStudio.

5 răspunsuri:
| Just4Joker a răspuns:

Hypercam

| al3xander a răspuns:

Camtasia studio http://www.softpedia.com/......udio.shtml (este shareware)

| Grimmjow69 a răspuns:

Salut.

Camstudio. Il iei de aici: http://camstudio.org/

Succes!

| c0rtez a răspuns:

Cel mai simplu e bandicam.bft

| cristina117 a răspuns:

Poti sa faci bani online foarte usor!

pentru fiecare citire a newsletter-elor primite din partea MailDirect primesti automat 0, 5 centi
pentru fiecare click in interiorul newsletter-elor primite din partea MailDirect primesti automat 1 cent (este comisionat DOAR primul click din fiecare newsletter)
pentru Share pe Facebook primesti 1 cent pentru fiecare campanie impartasita pe Facebook (se comisioneaza un singur share / campanie)
in functie de fiecare campanie in parte primesti pana la 20$ pentru cumparaturi facute la partenerii nostri in urma newsletter-elor MailDirect (se va specifica la campaniile la care se aplica)
primesti 10 centi pentru fiecare user care se inscrie din partea ta in platforma MailDirect pentru primii 200 de prieteni, dupa care suma scade la 2 centi.
in momentul in care atingi suma de 100$ in contul tau, la prima plata, incheiem un contract cu tine si iti viram banii in contul tau personal, ulterior platile fiind facute in baza contractului initial fara alte formalitati.
Intra pe http://www.maildirect.ro/inregistrare/f52ffaec8a1b8e2531eb20b8c548df96 si inregistreaza.te!