| Kristyano a întrebat:

Ce aplicatie pentru creearea unui Intro pentru YouTube cunoașteți? Mă refer la aplicațiile pentru Android!
Am văzut la cineva, și nu a vrut să-mi zică aplicația! Va las link: https://youtu.be/m4gHKNzsFQU
Mulțumesc pentru Ajutor!

Răspuns Câştigător
| GigiCelMaiPeste a răspuns:

Legend - Animate text in video este o aplicatie foarte buna pe care o gasesti gratis in Magazin Play.

2 răspunsuri:
| RickyxD a răspuns:

Nu pot intra pe link dar iti zic eu niste aplicații:
PowerDirector
VivaVideo PRO
VideoShow
Etc. Dar in loc sa faci cu alea poți intra pe site-ul Panazoid și gata. Îți ies ca pe calculator. Sper ca te-am ajutat.