| Psycho777 a întrebat:

Ce as putea sa aleg intre HTC desire 820 si Orange neva 80? Dau funda si astept pareri, pro si contra, de ce una si nu alta.

Răspuns Câştigător
| Chivoiu_Emanuel_1993 a răspuns:

Salut, eu am un HTC Desier 820 chiar de la Orange si daca ai vreo intrebare despre acest telefon poti sa iti raspund cu drag. Dupa ce m-am uitat peste specificatiile lui Orange Neva 80 pot sa zic ca este mai bun decat HTC Desier 820. HTC poate castiga la camera frontala doar si la baterie. Dar in rest este la egalitate sau intrecut de Orange Neva 80, sper ca te-am ajutat. Funda?