| gertyo a întrebat:

ce credeti despre telefonul Nokia lumia 620.
Vreau parerile voastre

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Cam scumpisor lumia 620.
Ca si telefon, e ok, camera e foarte ok, dar nu merita diferenta de la lumia 520. De ce: pentru o camera frontala pierzi blut-ul(parca) si 0.2 din diagonala ecranului.
Lumia si in general Windows Phone is perfecte daca nu este genul de coo[il disperat dupa jocuri si aplicatii. Daca vreic eva mai simplu, e foarte ok. Plus ca e mai bine optimizat decat un android.
Legat de android, daca vrei android in acesti bani, cauta pe telefonultau.eu xperia L.

1 răspuns:
| Seby1994 a răspuns:

Camera slaba. doar 5 mpx... cam naspa. e alegerea ta. parerea mea: un Samsung cu android. bafta