| Alexe_Silviu_2000 a întrebat:

Salut TPU
Ce culoare ar fi mai potrivita pentru un baiat la telefon
Ca de exemplu as lua Samsung a5 2016, ce culoare sa iau?
Negru sau gold( fiind doar spatele si pe lateral)?

5 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

Negru au majoritatea dar nu prea conteaza culorile ca atata timp cat il ti in husa sa il protejezi nu prea conteaza un amic de al meu are auriu si este chiar frumoasa culoarea. Gold mie nu mi-ar placea.Tie sa-ti placa culoarea.

| Alexe_Silviu_2000 explică (pentru dannys):

Ma gandesc ca ii iau o husa (carcasa) transparenta slim, si o sa vad culoarea

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Negru toată ziua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Eu zic sa iti iei negru deoarece Samsung-urile sunt mai frumoase negre... iar glod are nuanta mai roz stiu pentru ca are o prietena.
Conteaza sa iti placa tie.
Sper ca te-am ajutat!

| Pusycat a răspuns:

Eu zic sa iei NEGRU. gold nu e asa tare!:-0