| Dimitrov12356 a întrebat:

Salut TPU! Ce înseamnă "lungimea html-ului"?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Orice pagina web are in spate un cod html.
html ul e un limbaj de markup care defineste structura vizuala a site ului.

in sine html e un set de instructiuni care se scriu intr-un fisier.

lungimea html probabil face referire la marimea codului din spate cel mai probabil, depinde si de context acum.

| Dimitrov12356 explică (pentru suntserios):

Intr-un paragraf, care are ca id ul "exemplu"trebuie scrise instrucțiuni intr-un div lungimea html-ului și nu prea ma descurc cu chestia asta, fiind la început, Instrucțiunile trebuind scrise in Java

3 răspunsuri:
| Alex_Olaru_2003 a răspuns:

Ai gasit rezolvarea?

| Alex_Olaru_2003 a răspuns:

657 e raspunsul