| Neamiticahfdn a întrebat:

Ce jocuri as putea juca cu un asa calculator? Si ce parere aveti despre el? https://imgur.com/gallery/4y3XD

6 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Cine n-are cont nu poate vedea...

| Surtulecs a răspuns:

Buna! Dupa parerea mea poti juca jocurile incepand din anii 90 pana in 2013. E ok pc-ul.

Sper ca te-am ajutat!

| Neamiticahfdn explică (pentru Surtulecs):

Am vazut pe yt un video cum cineva juca gta5 cu asa pc si avea 30fps la setari pe high s-ar putea asa ceva?

| Surtulecs a răspuns (pentru Neamiticahfdn):

Descarca-l si incearca pentru a vedea.

| Bula a răspuns (pentru Neamiticahfdn):

Daca setezi rezolutie mai mica, poate sa functioneze bine si la 30fps.
Doar atunci ai nevoie de super computere daca ai exigente mari de rezolutie si fps, darsi ai buzunarul /contul bancar pe masura.
happy

| Neamiticahfdn explică (pentru Surtulecs):

Nu pot descarca, deoarece calculatorul ajunge marti-mercuri si ma interesez si eu ce jocuri as putea juca pe el. oricum nu mai e mult.