| Oproo a întrebat:

Salut TpU ce jocuri faine online stiti?

(Inafara de : metin.cabal.4story...counter.trivan.nfsword.darkorbit)?

astept! primul are funda! A da vreau joc axtiune strategie! gen metin2! ok? desci astept sa dau funda primul raspuns bun i dau funda!

4 răspunsuri:
| Kanpeki a răspuns:

Www.digimonbattle.com :D sau
http://www.gamescampus.com/......p_game.asp ( scuze dar la al doilea joc nu mai tin minte cum se numea site-ul. Linkul asta te baga direct la crearea contului. Dar uitate mai intai la video. )

| Moon4Lord a răspuns:

Eu iti zic sa te lasi de metin si sa te joci Dragon Nest SEA e cel mai tare joc ai 18 skilluri in bară + combinații are grafici super, poti face pana la +6 fara sa iti distruga itm sunt 6 classuri(Warrior,Archer,Academic,Cleric, Kali, Sorceress) si classurile astea se impart in 2 si inca 2, Warrior--> Swordmaster sau Mercenary
Mercenary:
Destroyer sau Barbarian
Swordmaster:
MoonLord sau Gladiator
la fel si la celelalte class-uri, cresti foarte repede față de metin, max lvl 60, FUNDA? site: dn.cherrycredits.com

| Angel_4471 a răspuns:

World of Warcraft.

| loveforyou771 a răspuns:

Bitefight,imperia online, World of Warcraft.