| SebiE30 a întrebat:

Ce laptopuri de gaming la 1800-2000 RON imi recomandati?

9 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

De banii aia nu găsești mare lucru laptop, dar iti faci un desktop destul de ok...plus ca laptopurile nu sunt pentru gaming happy

| SebiE30 explică (pentru Eduard619):

Sunt si laptopuri de gaming, intr-adevar nu la fel de bune ca si pc-urile dar exista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei pentru gaming, in banii astia iti iei o singura componenta.

| ScortSyndicate90 a răspuns:

Acer predator sau orice pc de gaming de ultima generatie cu i9 7950x gtx 1080 ti 4gb-290 gb ram etc

| RAY a răspuns (pentru ScortSyndicate90):

Vi din viitor? i9 nu exista

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Parere personala de ce il recomand?
are un cpu bun Intel® Core™ i5-5200U 2.20 GHz, Broadwell™ desi nu e de gaming alea de gaming se termina in iq asta in u e pentru economisire energie
are 4 gb ram ddr3 1600 mhz e ok
o placa buna video nVidia GeForce 920MX 2GB https://www.youtube.com/watch?v=agyf0T0KVYc
urgent scimbarea hardului cu un ssd plus un cooler extern
ecranul e ok