| blackmambajdjfjfj a întrebat:

Ce parere aveti despre hoverboard? Merita sa iti cumperi unul? Ce avantaje si dezavantaje are?

Răspuns Câştigător
| laurentiu442 a răspuns:

Eu ti l-as fi recomandat, dar cand se defecteaza ceva, cam costa sa il repari, e placut ce-i drept sa mergi cu el, dar asa ocazional prin parc. In plus, costa multi bani, iar pe termen lung nu e o investite buna. Poti lua altceva mai folositor.

4 răspunsuri:
| kanechy a răspuns:

Pai cum sa incep, eu unul(vb in numele meu)happy m-au dezamagit, sunt foarte grele iar daca vei merge cu el undeva si ai niste scari de urcat as fi curios cum le urci?! Glumesc, il iei in brate! Nu te gandi ca mergi la nesfarsit! Nu stii ce nimeresti, dupa nu stiu cate utilizari, la reparat, mai bine iti iei o bicicleta si ai terminat treaba. Faci si sporthappy

| Daughter a răspuns:

Vad doar dezavantajele in acest "aparat".
E greu de transportat, nu poti sa mergi pe el cand e zapada, de carat in geanta nu se poate, plus ca esti ciudatul grupului daca esti singurul care asa ceva + ca mi se pare ca promoveaza sedentarismul. Mi se pare nefolositor.
Partea buna e ca nu mai ai portofelul atat de greu dupa ce il cumperi.

| laurentiu442 a răspuns:

Deloc nu merită, e o porcărie. Nai mult îl încarci decât îl folosești.

| Vraciu2016 a răspuns:

Acum nu cred ca ar trebui sa-ti cumperi unul. Totusi stai linistit pentru ca nu e mult si vor aparea altele mai performante. Cine stie, poate o sa fie ca cele din filme cu care poti sa mergi pe orice si cat de mult vrei (din cate stiu eu cu astea poti sa mergi pe unele materiale). Nu mai e mult pana acolo dar nici nu o sa ajungem la performantele alea foarte repede. Pate ca visez prea mult dar nu stii niciodata ce ne aduce ziua de mainewinking