| Fiscutean_David_1998 a întrebat:

Ce parere aveti despre laptopul ASUS X540SA-XX005D, imi merge csgo pe el? Ca as vrea sa mi-l cumpar si nu stiu daca e bun. Va rog sa ma ajutati care va pricepeti. Multumesc!

3 răspunsuri:
| DryIce a răspuns:

Csgo nu are grafica prea buna (sincer e chiar slaba), deci ar trebui sa mearga pe high performance. In cel mai rau caz pui low dar tot merge. Vezi sa nu uiti sa pui high performance la laptop ca din fabrica vine la balanced performance. Cand e pe baterie e power save atunci nu va merge. Si la baterie mode se poate da high performance dar se consuma foarte repede in cca 25 minute.

| Fiscutean_David_1998 explică:

Dar ce inseamna sistem de operare Free DOS, e tot un fel de windows? Si apropo laptopul e doar pentru citit si chestii din astea sau e si pentru gaming?

| Xenoverse a răspuns (pentru Fiscutean_David_1998):

Free DOS inseamna ca nu are niciun windows instalat pe el