| Iulian743 a întrebat:

Ce parere aveti despre urmatoarea configuratie de gaming: Placa de baza : EVGA NF66, Procesor: Intel Core 2 quad q6600 2,4 ghz Ram:4 GB si Placa Video Nvidia GTX 550 Ti. E buna pentru gaming? Dau Funda!?!?

Răspuns Câştigător
| gigelnebunu a răspuns:

Ar trebui minim un i3 pentru jocurile din zilele noastre si inca 2 sau 4 gb ram.
Placa video este decenta, dar te previn, nu o sa-ti duca jocurile la ultra iar peste ceva timp o sa fie deja pe langa jocurile aparute.