| Darius650 a întrebat:

ce placa video ar fi buna pe sistemul acesta: Intel core 2 duo CPU E8400 3.00 GHZ procesorul 2. 00GB ram

Răspuns Câştigător
| Gabi05 a răspuns:

Amd Radeon Hd6670 1gb ddr5.
Dar specifica placa de baza, poate ai AGP si e mai nasol dupa, ca nu se mai fabrica pe agp

4 răspunsuri:
| Klaudiu214 a răspuns:

Ati Radeon 1GB, dar sa mai pui 2GB Rambig grin

| Darius650 explică:

Am placa de baza gigabyte

| Darius650 explică:

2 rami oricum imi mai pun si placa de baza este gigabyte dar as vrea o placa video buna pentru gaming

| Darius650 explică:

Am placa de baza gigabyte ddr3 si 2 ram oricum imi mai pun dar as vrea o placa video pentru gaming care sa se potriveasca cu sistemul meu inafare de 2gb ram cami pun 4 happy