| xGamerZ212 a întrebat:

ce pot sa fac cu un HTC desire 510 care nu se descide,pur si simplu apare HTC la deschidere sta asa, sau de multe ori dupa 10 secunde se restarteaza. Daca intru in recovery nu apare nici o optiune pentru update,sau alte chestii, daca ii dau factory reset tot degeaba.Dau funda.Cei care nu stiu sa nu comenteze.

7 răspunsuri:
| M4j0rZ3r0 a răspuns:

Am avut aceeasi problema cu un Smasung Galaxy S4. Am descarcat sistemul de operare pe un USB din calculator si l-am instalat in telefon din recovery mode.

| xGamerZ212 explică (pentru M4j0rZ3r0):

Stiu am instalat si eu asa la un s3, dar Samsung e diferit de HTC mult, la HTC nu e la fel si habar n-am cu sa-l bag din laptop...

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Il duci la servis are probleme de soft il vor face ei.

| xGamerZ212 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Daca asta voiam sa fac nu mai intrebam pe TPU

| M4j0rZ3r0 a răspuns (pentru xGamerZ212):

Interesanta atitudine!

| xGamerZ212 explică (pentru M4j0rZ3r0):

Frate tu cauti bagare in seama, eu am zis mai sus ca daca nu sti taci din gura eu aici caut niste informatii. Daca nu-ti convine plang la noapte.

| M4j0rZ3r0 a răspuns:

Asa e sa cauti bagare in seama? Nu am stiut.