| Tudor_Daniel_1997 a întrebat:

Ce sa aleg intre Nokia Lumia 920 si LG Nexus 4?
Vreau parerea detinatorilor de windows phone.
Mai am o intrebare, pot sa instalez aplicati piratate pe Win Phone?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Care iti place. Lumia face poze foarte ok. Si softul e per total mai bine optimizat decat in cazul la android. Insa Nexus 4 are hardware superior.
Legat de magazinuld e aplicatii, la windows phone cam bate vantul. La android ai cam tot ce vrei.
si nu prea poti sa dai cu aplicatii piratate la wp.

2 răspunsuri:
| DAnc3 a răspuns:

Ia LG-u deoarece windows phone este extrem de slab la categoria aplicatii-jocuri.

| parvuconst a răspuns:

LUMIA este mai OK pentru functii si Autonomie, dar nu poti instala aplicatii piratate pe Windous Mobile.