| Ciprian_Jurchela_1986 a întrebat:

Ce sa aleg intre un Huawei P8 și un Samsung Galaxy A5? Mulțumesc!

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Galaxy A5

| papuciirupti a răspuns:

Pai daca te referi la performanta p8 iar dupa mine ca design a5
depinde pentru ce il folosestiwinking

| papuciirupti a răspuns (pentru papuciirupti):

Exista si o diferenta de pret intre cele doua care iti spune sigur care e superiorwinking

| Ciprian_Jurchela_1986 explică (pentru papuciirupti):

La chestia cu prețul nu m-as arunca. Am impresia ca la Samsung plătesc un pic firma. Poate mă înșel.

| papuciirupti a răspuns (pentru Ciprian_Jurchela_1986):

Cel mai bun sfatwinking
te duci intr-un magazin si te joci cu ambele, vezi ce si cum si dupa o sa te decizi cu siguranta care e pe gustul tau. bafta. (performanta o are p8 iar designul il are a5 dar si a5 e destul de bun din ce am auzit, inca nu m-am jucat cu el)
bafta

| zuzulica18 a răspuns:

Huawei P8.

| klaudiucapotescu a răspuns:

Salut! Dupa parerea mea alege un Samsung galaxy a5 pentru ca o sa te tina mai mult decat un Huawei p8. Stiind ca Huawei nu e cea mai simpatizata marca de telefoane in plus am o cunostinta care a cumparat un p8 si dupa un timp se bloca, repornea singur