| Silviu8888 a întrebat:

ce site/ pot sa folosesc si eu pentru a face like-uri pe o pagina de facebook? Mersi funda!

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Like-uri faci prin content, nu prin like-uri fara valoare! Tipic romanesc!

| Lia_Andrei_1989 a răspuns:

Vei putea vedea doar tu doar o data (adica daca dai refresh o sa arate numarul real de likeuri) ti apasat clicki dreapta faci cu albastru nr. de like-uri si apoi dai inspect element apoi cauti un e scris cu albas. si dai edit html si scrii cate like-uri vrei sau http://www.mg-likers.com/