| anonim_4396 a întrebat:

Ce smartphone mi-ati recomanda(vreau si descriere in raspuns) cel mai bun ia funda!

3 răspunsuri:
| LeAnonim1 a răspuns:

Poi,cam pana la 1500 lei!

| TupacShakur a răspuns:

Depinde de bugetul tau. spune-mi pana in ce suma ai vrea sa fie

| monikdragutza a răspuns:

Pai depinde de stilul tau si de buget eu am HTC Cha-Cha si e foarte bun are touch-ul sensibil dar mai apar erori cu procesorul... daca vrei un telefon bun eu iti recomand un Samsung galaxy s III pentru ca a fost desemnat cel mai bun telefon al anului sau iphone 5 care are o multime de aplicatii si este incredibil dar un pic cam lung.dar depinde si de decizia tawinking