| AndyPeScurt a întrebat:

ce tastatura imi recomandati? As dori sa fie buna pentru gaming dar sa coste maxim 25-30 de euro...
Si sa se poata folosi la laptop in loc la tastatura laptopului.

3 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Nu iti trebuie tastatura de gaming. Eu am fost jucator profesionist de Sacred in 2007 si jucam de pe o tastatura normala la pret rezonabil pentru ca tastatura de gaming nu ma ajuta cu nimic in plus fata de una clasica.

| MariusF23 a răspuns:

Eu iti recomand tastatura asta http://www.pcgarage.ro/tastaturi-gaming/genius/kb-g265/, o am din vara, si e foarte buna, are anti-ghosting (poti sa apesi mai multe taste odata si se inregistreaza fiecare apasare) plus iluminarea e foarte buna.

| AndyPeScurt explică:

Si o pot pune si la laptop?