| anonim_4396 a întrebat:

ce telefon e bun cu suma 300 lei sau 500

7 răspunsuri:
| Auslrailuian a răspuns:

Un svmsung s7 cu butoane happy

| Mary012 a răspuns:

Iti recomand sa te duci il altex si sa le testezi tu. Dar eu astazi am vazut niste telefoane de la MYRIA care chiar m-au uimit.Adica un telefon cu Android 6.0 Quad core 1.2 camera era bun se vede foarte bine puteai sa focalizezi 1GB ram la 289 de lei.

| Camelia789 a răspuns:

E foarte bun decat sa dai o gramada de bani pe un iphone e foarte bun daca are memorie si alte aplicatii e perfect.

| iAMVi a răspuns:

Cubot note S, ecran 5, 5 inch, 2 gb ram, dual sim, cei drept doar 3G
Bluboo Maya
Cam astea sunt telefoane decente, nu fa prostia ca in 2016 sa-ti iei telefon fara minim 2 gb ram, ca degeaba are ultimu tip de Android daca are 512 mb de ram sau 1 gb...

| BB4Eva a răspuns:

ASUS ZenFone Go. E 427 lei pe eMAG, n-ai de ce sa te plangi cu el. happy

| octav005 a răspuns:

S4