| anonim_4396 a întrebat:

Ce telefon este mai bun Samsung Galaxy S5 Sau Iphone 5s? Vreau sa-mi explicati si de ce, va multumesc, dau funda!

Răspuns Câştigător
| xDragosel007 a răspuns:

Deci eu zic ca Samsung Galaxy S5 este mai bun deaorece acesta are android iar Iphone 5S are IOS. Pe android gasesti mai multe aplicatii ca pe IOS! Iar multi care au Iphone se plang ca nu gasesc aplicatiile corespunzatoare! Plus ca Iphone 5S are ecran si baterie mai mica fata de Samsung Galaxy S5!