| Luca_David_1978 a întrebat:

ce telefon imi recomandati pana in 1300 de lei? As dori ca punctele forte sa fie camera, spatial de stocare si bateria.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A 70 Samsung

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Https://www.pcgarage.ro/......te/.Spatiu de stocare 128gb, bateria 4000mah si camera din ce am vazut e chiar ok ...Eu as merge pe acest telefon fiindca are Android curat (Android one), deci ramane fluid cu trecerea timpului, nu are aplicatii aiurea preinstalate si primeste updaturi garantate 2 ani de cand o aparut.

| Sibiescu_Ionut_1993 a răspuns:

Chiar daca nu ai auzit pana acum, sau nu stiu daca ai auzit, Xiaomi.Este o firma de telefoane chinezeasca, si nu, nu e "chinezarie", cum se zice la noi.Am un Redmi Note 7 pe care ti l recomand cu cea mai mare placere.Are baterie Li-Poly de 4000mAh, camera de 48 mp si scoate niste poze superbe, l am comparat cu unele telefoane si scoate foarte bine fata de celelalte...4gb ram, 64gb stocare, dar poti sa iti iei ce varianta vrei tu. Uite aici specificatii despre el: https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_7-9513.php

| 1melissa1 a răspuns:

A50