| melygym a întrebat:

Ce telefon sa aleg dintre:

Samsung galaxy s advance
Samsung galaxy ace 2
Samsung galaxy ace plus

Si inca ceva! Va rog sa imi spuneti parerile, argumentele voastre...si lucruri referitoare la baterie, camera foto-video...etc.
E destul de important pentru mine! Nu vreau sa imi iau un telefon cu care sa am probleme numai dupa o zi de la folosire!
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Dontforgettosmile a răspuns:

Intre S Advance si Ace 2 sa alegi. Ace plus nu se pune in discutie. Cat despre Ace 2 stiu multe, caci il am. Camera de 5 MPX e super tare, are camera in fata si face poze mai clare decat se barfeste pe net, CREDE-MA! Sper sa alegi corect.

| AlexCrytek a răspuns:

Samsung galaxy s advance, nu vei regretawinking