| dedeyo12 a întrebat:

ce telefon sa`mi iau? noika c3, Nokia asa 201 sau BlackBerry 9320 curve? care este cel mai bun? dau funda big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| Anonimuluscyk a răspuns:

Logic ca BlackBerry 9320 curve! Este cel mai bun din cele enumerate de tine, in plus e smecher! Eu nu stiu ce functii ai vrea tu sa aiba, dar asta are 3.2 megapixeli,are blitz,WI-FI, Bluetooth, are chiar si GPS, in rest uitate tu pe net si gasesti informatii despre orice tel. vrei! Sper ca te-am ajutat! happyIn orice caz, eu te-as sfatui sa iei BlackBerry 9320 curve

3 răspunsuri:
| dyana99scumpick a răspuns:

BlackBerry 9320 curve pentru ca i cel mai fain si mere cel mai bine! http://www.gsmarena.com/blackberry_curve_9320-4458.php

| Daniel_Mircea_1994 a răspuns:

Logic BlackBerry.da nu ti-ai luat niciunul dintre astea.ai un Samsung nu stiu cum pe tach...tonguetonguetonguetonguetongue::p

| Puscaru_Alex_1994 a răspuns:

Blackberry 9320
funda?