| numelemeu134 a întrebat:

ce windows este cel mai bun pentru jocuri.

10 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Windows 7 happy

| untu a răspuns:

Windows 7 Home Premium este cel mai bun!

| WhiteLife a răspuns:

Nu-ti pune Windows, pune-ti Linux. E gratis, se instaleaza mai usor, merge mult mai repede si nici nu mai trebuie sa il schimbi dupa un timp.

| Raul_Banditul_1989 a răspuns (pentru WhiteLife):

Windows 7 Windows 8 Windows 8.1pe 64 bit la fel

| doctorandus a răspuns (pentru WhiteLife):

Ha, ha, ha, doar de cate ori am facut eu upgrade la Ubuntu...

| EneCristian a răspuns:

Windows 7 fiindca are compatibilitate cu toate jocurile moderne( windows 8 e pentru tableta smarphone e praf pentru pc, xp sp 3 e cam vechi jocurile noi pot face figuri, linux nu recomand, 10 mananca prea mult)

| eudoareuu a răspuns:

Windows 7 este renumit pentru jocurile populate(dar nu este cel mai bun; unele jocuri nu merg deloc)
XP SP3 e cel mai bun.

| untu a răspuns (pentru eudoareuu):

Unele jocuri care nu merg deloc sint virusate!

| Alexandru_Alex_2001_Fmmw a răspuns:

Windows 8.1 PRO 64bitwinking

| Mihaitza320 a răspuns:

Xp