| Poroje1234 a întrebat:

Ce zice-ti să imi iau un iPhone 6 second hand? Pana acum am avut toate modele de iPhone noi. Nu am mai cumparat second hand.

Răspuns Câştigător
| JustCosmin a răspuns:

Daca esti sigur ca te vei obisnui cu faptul ca e mai mare decat 5s sau 5SE, atunci da, merita. Trebuie sa tii cont de cate lucruri foarte importante cand vei cumpara telefonul, sa nu-ti iei teapa, ca ar fi fake, uzat peste masura, blocat in icloud sau cu foarte multe cicluri de incarcare (de unde rezulta, fie o problema la acumulator, fie persoana respectiva nu a stiut cum sa-l incarce si i-a facut cicluri de incarcare aiurea). Mai verifici si sa nu fie blocat pe vreo retea. Trebuie sa ceri resetare totala in fata ta, ca totul sa fie in ordine.

1 răspuns:
| octav005 a răspuns:

Daca iti doresti cu adevart o poti face. poti verifica telefonul