| ionucmarele a întrebat:

ce ziceti sa aleg dintre telefonul Huawei ascend g300 sau Sony Ericsson xperia mini st15i modelul 2011.
Funda pentru cel mai bun raspuns.

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Sony e o idee peste Huawei ca si performanta, dar per total, as alege g300

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu sti cel mai bine ce vrei. Ceilalti dau aiurea pentru funda. Totusi eu as alege Hauwei ascend g 300, tu stii cel mai bine ce vrei!

| AlexonTS a răspuns:

Bună ziua.Ţi-aş recomanda telefonul Huawei Ascend G300.De ce?
Are şi un aspect foarte impresionant + ecran 4 inch. Bateria ţine cam puţin, dar nu cred că veţi fi deranjaţi, ţine cam o zi dacă te joci pe el mult(adică să stai vreo 5 ore cu Wi-fi, muzică, jocuri, etc.-aproximativ).
Singura problema ar fi ca tonul de apel este foarte incet dar e simplu de rezolvat: -Se intra la Setari, Despre telefon si acolo se selecteaza Actualizare program de baza. Asta rezolva problema.
Îl recomand, nu cred că veţi regreta.

| ionucmarele explică (pentru AlexonTS):

Mersi de raspuns.Nu stiti un magazin de unde sa il cumpar la liber si cam cat costa? L-am vazut la Vodafone dar cred ca nu se poate cumpara fara abonament.