| ionucmarele a întrebat:

Ce ziceti sa iau un Sony Ericsson xperia mini st15i nou sau sa iau un LG optimus black de pe okazii la mana a2-a.
Nu stiu ce sa aleg.
Funda!

4 răspunsuri:
| LegoLegolas a răspuns:

Sony Ericsson Xperia mini. De obicei LG au probleme de soft, se inchid singure etc. si daca iti iei la mana a doua poate are probleme ascunse.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa iei Sony-ul, ca de pe net cine stie cu ce te alegi. Poate LG-ul a fost umblat in el, etc. Mergi la sigur, ca la Sony ai si garantie, si in plus, e mai bun decat LG.

| eduardpuiu93 a răspuns:

La Sony Ericsson Xperia Mini ST15i te tine bateria maxim o zi, iar LG optimus black are multe erori in soft. Sfatuiesc sa alegi Samsung, Motorola, Sagem sau Alcatel.

| LuluSiix a răspuns:

Eu cred ca LG optimus black e mult mai dragut happy.
Dar acum depinde, care iti place si tie mai mult...
As crede ca daca ai lua Sony Ericssoon xperia mini st15i nou, te-ar tine mult mai mult, pe langa Lg la mana a2-a.