| TheTrooper1 a întrebat:

Cei care au avut căştile Sony MDR-XB50APL, îmi puteți spune dacă sunt rezistente în timp?

3 răspunsuri:
| ionutborcea a răspuns:

Da eu cred că că sunt pintre cele mai bune căsti cele decla SONY eu am folosit o pereche tp de 3 ani se aud foarte bine şi nu au cum să se strice degeaba

| Factiva2433 a răspuns:

Sunt foarte bune!
Pe mine m.au tinut 2 ani

| TheTrooper1 explică (pentru Factiva2433):

Și în acea perioadă, ai avut grijă, sau te-ai comportat neglijent cu ele? (În sensul că le-ai ținut în buzunar/ te-ai aşezat pe ele/ ai tras de ele ca să le descurci)
De asemenea, când ai renunțat la ele, s-au stricat sau doar ai vrut o schimbare?