| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate spune cum as putea afla cat timp(in ore) cand vin instalatorii de net de la rds ca sa imi puna netul fara sa merg la punctul lor de lucru(de exempu sa intru pe site si undeva sa-mi spuna)Dau funda celui mai bun raspuns! ATENTIE fara raspunsuri carachioase!happyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyrolling on the floor

3 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

straight faceSpui ca nu vrei raspunsuri ciudate dar intrebarea ta e una de copil cibernetic.

| mixxjim a răspuns:

Fara raspunsuri caraghioase poti suna la ei, la numerele de aici, unde scrie in tabel asistenta tehnica internet http://www.rcs-rds.ro/asistenta/contact

| Gas a răspuns:

La o intrebare caraghioasa te astepti la un raspuns serios? big grin laughing In opinia mea intrebarea ta nu are nici o logica.