| Gion3334 a întrebat:

Cine imi poate spune si mie un program ca sa imi instalez corect toate driverele?

11 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Driverele le instalezi din pagina fabricantului.
daca nu stii sa le cauti...incearca cu Slim Drivers de exemplu. e partener Microsoft.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Eu folosesc 3DP Chip.

| DaniTDCI a răspuns:

3d chip, gratis si folositor

| DoctorWh0 a răspuns:

Sunt multe, totusi, in cazul meu, driver booster a facut treaba foarte bine. Dupa ce ai terminat, il poti dezinstala, fara sa ramana alte prostii instalate

| bonico a răspuns:

Salut.
Ceva in fraza pe care ai scris-o tu aici nu se potriveste.
"un program" ca sa imi instalez "corect" toate driverele.
Daca vrei sa "instalezi corect drivere" descarca si instaleaza-le pe cele care le ofera producatorul de echipament. Ceea ce numesti tu "un program" - el iti va instala in cele mai multe din cazuri drivere compatibile Microsoft.

| David1331 a răspuns:

In caz de nu stiai, softonic e virusat -_- (RAY)

| RAY a răspuns (pentru David1331):

Fi serios, e un site popular, pur simplu sunt reclame, TPU e virusat? si aici sunt reclame

| David1331 a răspuns (pentru RAY):

TPU nu e virusat dar Softonic chiar e virusat...